JULIA TARNOWSKA

Nazywam się Julia Tarnowska. Jestem graficzką. Obszar mojej pracy to projektowanie graficzne, a w szczególności identyfikacja wizualna, projektowanie grafiki użytkowej, tworzenie stron internetowych oraz sklepów internetowych.

Specjalizuję się w projektowaniu całościowych systemów identyfikacji wizualnej oraz systemów komunikacji wizualnej.

W procesie projektowania stawiam na funkcjonalność, czytelność i spójność wizerunku. Liczy się dla mnie ciekawy pomysł oraz wyzwanie, jakim jest jego realizacja. Stawiam na to, co świeże, oryginalne, niepowtarzalne.

Jako projektant uważam, że bardzo ważny jest dialog między mną a klientem. Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy projektanta tworzę projekty, które spełniają potrzeby moich klientów. Projektowanie graficzne jest moją pasją, a każdy projekt indywidualnym wyzwaniem, które z uśmiechem podejmuję.

Współpracuję z jednym z najlepszych fotografów na Śląsku, wspólnie planujemy i wykonujemy sesje biznesowe, sesje wizerunkowe oraz fotografie do kampanii reklamowych.

Pracownia projektowa w Katowicach współpracuje z najlepszymi drukarniami na Śląsku. Dodatkowo, w trakcie realizacji dużych projektów pracownia korzystamy z wiedzy i umiejętności ekspertów w zakresie informatyki, programowania i projektowania. Dzięki temu wsparciu możemy zagwarantować, że projekt zostanie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, co poskutkuje jego sprawnym wykonaniem oraz znacząco ułatwi jego kompleksową realizację.